Masz pytanie?
Wyszukiwarka

O firmie

ZeStrychu Handmade to  firma manufakturalna,            której przedstawicielstwem jest sklep online.

Nazwa ZeStrychu Handmade = coś nowego z czegoś starego – wskazuje na  innowacyjne połączenie  tradycyjnego tekstylnego rzemiosła rękodzielniczego      z nowymi  pro-ekologicznymi trendami wykorzystania odpadów: art recyklingiem  i upcyklingiem oraz  -        co za tym idzie – wpisywaniem tej działalności                    w zrównoważony rozwój, poprzez oparcie jej w dużej mierze na wykorzystywaniu odpadowych  surowców wtórnych.

Handmade = rękodzieło, czyli coś, co jest wykonane ręcznie! - świadczy właśnie  o wyjątkowości niniejszego projektu. Powstają w nim rzeczy nowe - od początku do końca, a także  przetworzone zostają używane tekstylia na produkty, które otrzymują drugie życie.

Ofertę sklepu stanowią produkty będące efektem połączenia sztuki koronkarstwa z ekologią, czyli swoista Art-Nouveau tekstyliów, będąca wkładem firmy w ruch pro-eko, przyczyniającym się pośrednio do powstrzymania produkcji odpadów i zalewem kolejnych chemicznie generowanych. 

Nie bez znaczenia pozostaje tu fakt, że modelkami/modelami pozującymi do zdjęć są osoby z pełnego zakresu wiekowego, czyli z wyeliminowaniem zjawiska dyskryminacji społecznej, jako że działalność firmy otwiera się na szerokie spektrum odbiorców.  Jest to działanie w pełni zamierzone i celowe.

Ceny produktów wywodzą się z produkcji niskokosztowej (utrzymane zatem na stosunkowo niskim poziomie), choć równocześnie        z  tzw. roboczogodzin, ponieważ przekłada się na nie jednak praca twórcza - nawet jeśli materiały pochodzą w dużej mierze                  z recyklingu. 

Firma w swoim założeniu pozostaje dyspozycyjna i otwarta na propozycje zamówień specjalnych klientów, przy zachowaniu w nich jednak charakterystycznego stylu – stanowiącego niejako podpis marki -  oraz ulotnego i eterycznego powiewu staroświeckiej, lecz równocześnie nowej estetyki.

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz