Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Pro-Eko

  • Owocowe Eko-Worki
    Owocowe Eko-Worki

ART RECYKLING  - płatki kosmetyczne wielorazowego użytku wykonane z miękkich bawełnianych podkoszulków, malutkie poduszki podróżne w rozmiarze mieszczącym się do damskiej torebki, miękkie zabawki dla najmłodszych, stopery do drzwi zrobione z nogawek  spodni i wypełnionych ziarnem, satynowe czepki do snu – przeznaczone do ochrony włosów kręconych, worki na pieczywo i owoce, poduszeczki do igieł...

UPCYKLING  - przerobione ręcznie z  tekstylnych półfabrykatów: chusty ludowe, żakiety, marynarki, suknie na specjalne okazje, sukienki, spódnice, bluzki, pareo , czyli z gotowych używanych ubrań  i  ozdobionych za pomocą szydełka, drutów lub igły do haftu oraz dodatków pasmanteryjnych, które dzięki temu zabiegowi zyskują nową długość, długość rękawa, fantazyjny dekolt, ozdobnie zaszytą i zamaskowaną skazę lub po prostu dziurę, zaś w przypadku spodni – np. także wyhaftowane lub obrębione koronką nogawki.

ZERO/LESS WASTE - Kategoria produktów... dla wszystkich :-) - idących z duchem czasu... Nisza rozwijająca się spokojnie, lecz sukcesywnie:                       z perspektywą - pozwala na fantazję i nieograniczoną inwencję twórczą. Wybierana z pełną świadomością ochrony środowiska, ograniczaniem produkcji odpadów, poszanowaniem natury i dbaniem o dobry start przyszłych pokoleń.

Dla tych, którzy chętnie porzucają stare wzorce i z radością ruszają na podbój nowych trendów...

 

Patrz także: Galeria - Pro-Eko

Poniżej urywki z procesu twórczego :-)))))...

 

Pro-Eko - Galeria 4

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz