Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Pracownia

  • Obrus Śniadanie W Ogrodzie
    Obrus Śniadanie W Ogrodzie

Piękno najbliższego otoczenia - to podstawa.        Motywuje do życia, dodaje energii, wnosi zachwyt             i poczucie bezpiecznej trwałości spraw.

Rzeczy, które zalegają w szafach i nie za bardzo wiadomo, co z nimi zrobić... Ubrania, które  zakończyły współpracę ze swoim właścicielem, lecz wciąż są otwarte na nowe propozycje :-))). Po lekkiej modernizacji  i zmianie image'u wchodzą w zupełnie nowy wymiar i zyskują kolejne życie.

Wystarczy chwila natchnienia - i proszę :-) :          poduszka z szalika, spodnie w kwiatki lub pszczółki, postrzępione polary na poduszeczki do igieł, firanka bez pary - na woreczki na pieczywo, fragmenty tkanin nieznanego pochodzenia, rozdarte elementy garderoby, uszkodzona serwetka, kawałek sznurka, resztki kolorowych mulin, stare guziki, kilka koralików, odrobina inspiracji oraz... magia ;-). 

Moim talentem jest tworzyć piękno z koronek.

Czego potrzebujesz, aby czuć się dobrze, wygodnie           i komfortowo?    Aby być zaopiekowanym, otulonym ciepłem i pięknem materii? Powiedz, spróbuję to dla ciebie wyczarować z magii mojego Strychu :-).

A może już właśnie na Ciebie czeka za uchylonymi drzwiami...? Wejdź, proszę, rozgość się, zaurocz, sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam - prosto z serca :-)))...

Zapraszam :-)!

 

 

Galeria
Serweta Ocean

Artystycznie

Chusreczka15-new-int_1x1.jpg

Praktycznie

Owocowe Eko-Worki

Pro-Eko

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz